156 1'8 ts SW

156 1'8 ts SW

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nakon saab-a :majstor: dosla alfa :smajli14:
p071209100701.jpg

p0712091006.jpg

p071209100901.jpg
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
prelijepa alfa,dobar motor ;)...imal kakvih planova :icon_rolleyes:

Vjelrovatno GT look farovi (sam svoj majstor), mozda zatamniti zadnja stakla, mislio sam i felge vece stavljati ali i ovako je tvrda na rupama pa felge vjerovatno necu mijenjati,
 
Član
jesi i gledao ovaj motor da uzmes ili
8 svjecica, odrzavanje,potrosnja i nije bas za pohvaliti
koje je god,koliko ima km
 
Član
Nemrin je napisao(la):
jesi i gledao ovaj motor da uzmes ili
8 svjecica, odrzavanje,potrosnja i nije bas za pohvaliti
koje je god,koliko ima km

2002g, pise na satu 130000km , sa potrosnjom sam prezadovoljan(odusto sam od ugradnje plina) otvorena 6,5 l/100km grad 9,5l/km, a za odrzavanje poslije saab-a svako mi je auto jeftino za odrzavat ;)
 
Član
koliko znam svaki noviji alfin benzinac ima 8 svjecica, a dijelovi uopste nisu toliko skupi koliko se prica, probaj francuza ili svabu (osim golfa II) odrzavati pa ces vidjeti sta je cijena. Inace nisam ljubimac karavana ali ona je izuzetak definitivo, svaka cast
 
Član
odlicna alfica facelift unutrašnjost, nije to tako ni skupo za odrzavanje i a ne kvari se bas cesto ako je odrzavana ;)
 
Član
autoe je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
prelijepa alfa,dobar motor ;)...imal kakvih planova :icon_rolleyes:


Vjelrovatno GT look farovi (sam svoj majstor), mozda zatamniti zadnja stakla, mislio sam i felge vece stavljati ali i ovako je tvrda na rupama pa felge vjerovatno necu mijenjati,


za ovo boldirano imas uputstvo na alfisti.hr
P.S

extra auto, jedan od rijetkih karavana koji bih volio imati.
 
Član
Jel' tajna cijena?! Volim Alfe, obozavam, ali cujem da su nepouzdane, a za to mi se j*e!!! Samo da nismo MORALI uzeti 206, o ovome bih razmisljao mnogo;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jel' tajna cijena?! Volim Alfe, obozavam, ali cujem da su nepouzdane, a za to mi se j*e!!! Samo da nismo MORALI uzeti 206, o ovome bih razmisljao mnogo;)

Dosada zamijenio lafete , kupio sve cetiri nove gume , jos neke sitnice zamijenio i kad uradim veliki servis izaci ce me 10 000 KM .
Ja vise nego zadovoljan ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top