04.03.2007.

04.03.2007.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Al_Galone je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Auuuu ja mislim da BMW ce mi biti sluzbeno odsutan, kako ce direktor doci.

U nedjelju navecer BMW sluzbeno putuje,a mozda se i pojavim da mi zazelite sretan put onako grupno.
99% posto da hocu.

Almera da nisi ti slucajno bio na tom parkingu utorak navecer???
Ostavljao jarana i vidim nekih auta je bilo i neke raje,ali nisam zagledao.
Neznam skontajte se za taj parking ipak je to pod prozorima stambnene zgrade,te zbog toga i nije pogodno za gasanja i slicne stvari da nas neko nebi gadjao flasama serpama i sl,a mogu stanari zvati muriju.
Nije ni to iskljuceno na vrbanji.U srijedu stojim ja sa Damirom,crno-bordo astra i demonstrira on meni svoj novi woofer.Nakon jedno 15 minuta dolazi covjke koji zivi na kraju one ulice,kotromaniceve,da kaze da smo ga probudili i da ce nam zvati muriju ako nas jos jednom cuje:D
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma kod nas gdje god odes odjekuje, kad je u ratu svo drvece posjeceno.
 
Član
Znas koliko mene zaboli hoce li zvati ili nece,ja u autu imam dva visokotonca i to je sve nemogu meni nista,ali me nervira to zvanje policije!Nego da mi sada u nedjelju na vrbanji napravimo kakav photo sesion?
 
Putovanja.ba
Administrator
Moze ponjet cemo aparata, i slikat, ja mislim da ce biti dobar okup, jos samo da vrijeme bude kako treba.
 
Član
Ma kakv schumi,to on folira,nije on ocima teretane vidio:D:D:D:lol::lol::lol:.Samo da hoce biti lijepo vrijeme...Jos da mogu u isto vrijeme dovuci Smart-a i Jet-a...

P.S. Mali off,fele blog je extra,ostavio sam i komentar na vojniku srece;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top