V6 lip za golfa 4

V6 lip za golfa 4

Član
Zanima me dali se u as- i moze kupiti prednji i zadnji lip i koja je cjena ako je neko kupovao.. ;););):eek::D
 
Član
Aham.. A treba mi i kataloski broj , masao sam neke na netu samo nezzz jeli to taj ..

"1J0 805 903 H B41 - prednji
F - ovaj ide na dizela 110kw al isto je...

1J6 807 521 C B41 zadnji"
 
Član
Na ebay.de je 160€ prednji i zadnji + postarina...... A u tjuner shopu mi je lik trazio preko 350 km o_O kao navodno ne isplati mu se to narucivati Ispod ove cjeme... Tak:-Do da definitivno uzimam u asi obadva nastavka :-D samo jos ako neko zna jesu li ovo katalosk brojevi ssto sam gore napisao ???
 
Član
Na ebay.de je 160€ prednji i zadnji + postarina...... A u tjuner shopu mi je lik trazio preko 350 km o_O kao navodno ne isplati mu se to narucivati Ispod ove cjeme... Tak:-Do da definitivno uzimam u asi obadva nastavka :-D samo jos ako neko zna jesu li ovo katalosk brojevi ssto sam gore napisao ???

Ispravni su ti kataloski brojevi!
 
Član
Zaleti se druze po otpadima mora toga kod nas bit, meni je ta cijena previse. Ja trazio za 407 traze mi 230 km za prednji lip po 115 posto je iz dva dijela...Jbg ulozis te pare pukne ti il ti neko skine, na otpadu nisam ni gledo mada moglo bi se naci za nekih 100-110 KM, ja sam plastiku ispod motora naso za 70 KM u ovlastenom nisam ni smio pitat kolko je....
 
Legend
Nije zlatno pravilo da je ovlasteni i skuplhi.. ja sam usmjerivace za zrak platio 26km u ovlastenom, po otpadima traze 30-40.. takodje cuprin lip 72km u ovlastenom, na ebayu i kod lokalnih prodavaca su 100-150
 
Top