Testovi za polaganje vozackog ispita online, BiH

Testovi za polaganje vozackog ispita online, BiH

Znam da ste skoro svi sa foruma odavno polozili, ali evo jedan koristan sajt da provjerite svoje znanje ili preporucite mladjim kolegama

Juce sam zavrsio aplikaciju za provjeru znanja i ucenje testova za polaganje vozackog ispita. Na sajtu nema reklama, ne zaradjujem i u skorije vrijeme ne planiram komercijalizovati sajt.

Rucno sam morao ubacivati pitanja iz PDF-a koji je objavio monsk.ba. Za izradu sajta (aplikacije) nije koriscena gotova skripta, potpuno sam je prilagodio namjeni, sto laksem sticanju znanja (na kraju testa imate mogucnost da ponovite test samo sa pitanjima koje ste pogresno odgovorili, klikom na 'Rezultat prethodnog pitanja' odvara vam se pitanje koje ste prethodno odgovorili sa detaljima - sta je tacan odgovor, sta ste vi odgovorili).

Nadam se da sam pomogao buducim vozacima

http://vozackiispit.com/index.php
 
Član
Super si to uradio, svaka cast, samo... komercijalizuj ti to. :) Trudio si se i napravio odlicnu stvar, red je da za to i nagradis sebe. Mislim da reklame auto skola i auto-moto drustva ne bi nikome smetale sa strane.
 
Član
Odlicno kolega, svaka cast ! Mozes biti ponosan na sebe ;)

Usput, odradio ja test i mogu samo reci " Jebo budalu koja meni vozacku dade" :D nakon 7 i kusur godina mogu reci da sam ko blecak, sve pozaboravljao :icon_eek:

hahaha.gif


I evo obiljezio sam ti i stranicu i pitanje gdje je greska, nema razmaka nikako u pitanju pa je malo necitljivo ;)

greska1.gif
 
@tibor987
Ispravljeno, hvala

Prvo sam pokusao kontaktirati Ministrarstvo obrazovanja i nauke da mi posalju bazu, naravno nisu ni odgovorili. Tako da sam se morao snalaziti ubacivati rucno, konvertovati iz PDF-a... Cak je bilo gresaka u PDF-u koji su objavili na zvanicnoj stranici.
 
Član
sve je super uradjeno samo imas previse pogresnih odgovora na 5 puta ponavljanja i ispucavanja svih ponudjenih odgovora opet nije bilo tacno. Vjerovatno imas neku gresku u programu inace je sve ljepo osmisljenjo ;)
 
Član
Druže na neka pitanja sve ponuđene opcije daju netačan odgovor :icon_rolleyes: Tipa vožnja pod uticajem alkohola, broj treptaja u minuti, raskrsnica sa pješacima i tramvajem, autobus sa djecom, znak za dužinu ili širinu vozila...
Inače big respect ;) Dobro se je podsjetiti nakon 12 godina :cool:
 
Član
Odlično je ovo odrađeno ali ima nekoliko pitanja koja mi i nisu baš jasna, znam da sam tačno odgovorio kad sam polagao vozački a ovdje nijie taj slučaj, npr. na kružnom imaju dva auta, auto 1 je već dobro nastupio na kružni a auto 2 čeka da prođe auto 1, i sad tačan odgovor je da auto 1 mora stati na kružnom i pustiti auto 2, zar nije ako već auto nastupi na kružni da ga drugi moraju pustiti ako nije znakom drugačije propisano??..a ovdje nije bilo nikakvih znakova
 
Top