Telemah internet?

Telemah internet?

Narode imam ovu Moju TV i internet mi je pravo spor , da skinem 700mb treba mi skoro 2 sata , sad sam nasao ovu akciju na Telemahu do sutra za net , 22 markice 4mb po sec , e sad me zanima imali ko ovaj net , kakav je i sve ostalo sto bi trebao znati ako valja da sutra odma uvedem

eo da vidite koje je ovo moje smece :D

 
Član
Suber, emir itd imaju vec taj net i do sad su samo pozitivna misljenja bila o telemach-u! Povoljni su a dobijes dobru brzinu i neogranicen net na fer osnovi! Moja preporuka da uzimas ovaj ako si u mogucnosti! ;)
 
to na fer osnovi predposavljam da je odpilike nekih 100tinjak giga mjesecno? :D Sutra cu ja njih da zovem da mi to ugrade ne mogu vise skidati filmove po 2 sata osusi se na netu :D
 

187

Član
brate odma to prikljucuj, beton je internet flat, extra je to sto prije prikljucuj :icon_smile:

;)
 
Početnik
jest al ko igra mmo igrice i nije nesto ili kome se internet zasniva na uploadu jer ja igram cesto igrice po uploadu wyrles nije los a cujem da mis e frendovi ponekad zale koji imaju taj net da je ping nekad toliko los da im game stopa :S


evo moj
 
Član
evo kod mene



2diowu9.jpg


Telemach je u pitanju
 
Član
ako ne prikljucis, nista si :D

sve najbolje za net, osim ako ne zavisis od upload-a.. tu nije bas sjajan... sporije malo ide, ali ne prekida bar :cool:
za download sam ti vec govorio ;)
 
Ok evo ga novi dan nova nafaka sad cu ih nazvati da vidim jel akcija jos vrijedi , jest da igram dosta kantera al pisaj ga kad mi sve ostalo sporo ide dok skidam filmove
 
Član
Od frenda iz SA sam cuo sve najbolje o Telemach-u, jedini minus je sto je samo za SA cini mi se. Do BL jos nisu dosli :icon_mad:
 
Drug moj radi u Telemachu i kaze da nisu nista bolji od HS-a i ostalih provajdera , sve zavisi od toga gdje si smjesten i kakva je pokrivenost signalom tog podrucja ;)
 
Top