stravican udes u Zavidovicima

stravican udes u Zavidovicima

Početnik
evo drugovi veceras sam bio svjedok udesu,sa smrtnim posljedicama nazalost..udes se desio oko 20h ucestvovavo je Ford Orion i Audi 80,nazalost vozac forda je preminuo usljed dobivenih rana..evo imam nekih slika,al slabo se vidi al to je to orptilike,ford je prepolovlen napola..
dsc00419.jpg
dsc00418.jpg
dsc00417.jpg
dsc00416.jpg
dsc00415.jpg
dsc00414.jpg
dsc00413.jpg
dsc00412.jpg
dsc00407.jpg
dsc00402.jpg
 
Član
R.I.P.
:icon_sad:

citao sam u off-u sto si pisao, stvarno strasno ..
ne smijem ni da zamislim kako je tebi
 
Početnik
ma ovaj covjek sa fordom htio da skrene na benzisku i sve je uredno uradio dao zmigavac i krenuo,dok je ovaj sa Avdijom,preticao par auta i mislio da ce moci i njega i jbga..direk u vrata od vozaca,odnio ih je 15-ak metara do mjesta udara,ford je savijen popola,covjek je zajedno sa svojim sjedistem zavrsio na suvozacevom mjestu,i svojim tijelom izvalio volan,al doslovice otkinuo ga,inst. tablu i mjenjac..nazalost u putu do hitne je preminuo a to je put od 300m..ja sam stajao 5m od mjesta udara i staklo je se osulo po meni,ovaj momak iz audija je odma izasao,malo potresen i krvario na nos,ali uhvatio se za glavu i rekao STA SAM JA OVO URADIO..bio je svjestan..dok je vozac forda ja kad sam dosao,a dosao sam prvi vec bio :icon_sad: majkemi ovo nikad necu zaboravit,covjek od 90 i vise kila,oborio glavu,oci su mu bile bijele,znaci nije imao zjenice i samo je stenjao par sekundi i usutio,jaran psuje govori umre covjek,opipao sam mu puls i imao ga je,i disao je,reko ma ziv je i dok smo ga dozivali ispuistao je nek zvukove,ona se nakupi raje,daj da otkinemo vrata dodje hitna i eto nazalost preminuo je..ali mogu vam recu da kad sam dosao,bilo je isto u filmu,iz auta se pusi,stakla razbijena i nekako SMRDILO JE NA SMRT,al bgm nekako se osjecalo na to..dao sam svoje izjave bio sam do nekih 23 sata dole,dolazili su tuzitelji inspektori sve je obavljeno,pa cemo vidjet sta ce dalje bit...ugl ovog ce momka 100% optuzit za ubistvo pa ce me vjerovatno zvat da svjedocim,al hajd nema veze..jbga R.I.P
 
R.I.P :icon_sad:

sto se vozaca audija tice licno ga poznajem i onako u drustvu je dobar ali za volanom je totalno drugi lik, nedokazan, nedavno je imao udes gdje je on mogao stradat i nije ga opametilo, stoga mislim da ga i ovo nece opametit i zato samo zatvor pa nek razmisli hoce li dalje radit isto, ako mu nije do sebe stalo onda za druge nema nikakav obzir :icon_mad:
 
Član
samo zatvor, nista drugo. jos ako je bio pod alkoholom, nema tu puno price, oduzeo je momku oca, uzeo mu je sve sto je imao:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
ArminM je napisao(la):
samo zatvor, nista drugo. jos ako je bio pod alkoholom, nema tu puno price, oduzeo je momku oca, uzeo mu je sve sto je imao:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

ma ovo se ne opravdava nikako stoga: strogi zatvor i druge nema
 
Top