Stelovanje ventila Fiat Stilo JTD

Stelovanje ventila Fiat Stilo JTD

Član
Gdje bih u Sarajevu mogao odraditi stelovanje ventila na Fiat Stilu JTD da li neko zna dobrog majstora ili servis?
 
Član
na stupu iza lampera ima momak keno momak drama radi alfe i fiate znaci kad ides od aerodroma skrenes kod lampera desno i tamo iza lampera ima put vidices zadnja kuca s lijeve strane tu mu je servis gdje radi samo alfe i fiate momak radi
 
Super Moderator
Pa trebalo bi na 8v svakih cca 80000km stelovati ventile. Ne mora znacit da je dizna :)
 
Član
Sta bi za stelovanje, je li ko od vas radio? Moram da mjenjam dihtung dekla, vec sam ga i kupio ali hocu usput prvo ventile da nastelujem, ne znam gdje nadjose plocice da stave, ko Zastava :) Kod mene je 2.4JTD, sve je isto samo jedan cilindar vise :D
 
Član
Sta bi za stelovanje, je li ko od vas radio? Moram da mjenjam dihtung dekla, vec sam ga i kupio ali hocu usput prvo ventile da nastelujem, ne znam gdje nadjose plocice da stave, ko Zastava :) Kod mene je 2.4JTD, sve je isto samo jedan cilindar vise :D
najbolja stvar ikada, nemas za***ancije oko hidro podizca kad odu pa ih platis kolikk citav motor vrijedi, mada se oni ne stelaju bas tako, ako auto radi normalno i normalan zvuk nema potrebe ih dirati....
 
Član
Nemam nikakvih problema, ne cuju se i zvuk je bas dobar ali kad vec skidam poklopac ventila kontao i da ih prestelujem ako ne kosta previse. Gdje je Temax, za tu radnju nisam cuo? Zvao sam Hotu, kod njega je 100KM
 
Član
Nalazi se u Zeljinom stadionu,ne moze se bas po zvuku skuziti :) bucna je masina samo mjerenjem zazora....
 
Super Moderator
jest bucan JTD. kad ga poredimo sa TDI npr. robusnije i glasnije radi pa je tesko neke stvari skuziti
 
Top