SR u Sarajevu, slike

SR u Sarajevu, slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://wp1066400.wp101.webpack.hosteurope.de/forum/viewtopic.php?p=2451#2451

Izvolite...
 
Član
RE: SR u Sarajevu, prve slike

Nadam se da je jos neko nosi aparat sa sobom... jer bilo je jos tu lijepi auta koji na ovim slikama nisu prikazani.
 
Član
RE: SR u Sarajevu, prve slike

Sporting je napisao(la):
Nadam se da je jos neko nosi aparat sa sobom... jer bilo je jos tu lijepi auta koji na ovim slikama nisu prikazani.

Ja sam se na brzinu provrtio, pa se još jednom kratko vratio jer sam bio u obavezama...

bilo je finih auta, ali je bilo i kiča kao uobičajeno!?

Nisam ti vidio punta, uslikao bih ga
 
Član
RE: SR u Sarajevu, prve slike

Heh, nije ni bio dole... burazeru trebalo nesto auto, tako da me je samo trzno dole...
 
Član
RE: SR u Sarajevu, prve slike

evo ja radim upload 260 slika..

Inace race je bio dobro posjecen od strane takmicara a i publike.. Hota definitivno bez konkurencije.. Staza preuska, utrka pocela tek u 14:30 a trebala u 12
 
Član
RE: SR u Sarajevu, prve slike

Slike prvi dio (97)

http://picasaweb.google.com.tr/bhtuning/SRSarajevo2007
 
Član
RE: SR u Sarajevu, prve slike

imam i ja slika ali postavim ih kasnije veceras kad malo odspavam...ili sutra
bilo je fino samo lose organizovano...
 
Član
Organizaciju necu komentarisati.. organizacije nije bilo...
btw..dovoljno je reci da staza za race nije bila ravna.. i tu se nema sta dalje komentarisati.. :/

Jedino pozitivno je sto sam upoznao bruku dobre raje s foruma (carbon, SRCS, opel team, par iz VW teama itd.. )

EDIT: Umalo da zaboravim.. race je bio na rangu koride... ljudi setaju oko auta, cigo sa cergom citavom cacka naokolo..gleda imal sta za ošanit..
Staza krivudava na pocetku, definitvno preuska; skreni malo i u publici si... ponavljam publika stoji maltene pored semafora, trebam krenuti nemogu doci do starta od naroda... mislim da bog sacuva...

Pozz svoj raji koju sam upoznao u SA noc prije racea (AMK Carbon & SRCS) i na raceu..
 
Član
sta drugo reci vec, bravo Alene

srsarajevo2007258ly0.jpg


sta li bi bilo sa si ti ulozio bar 10.000KM u svoje auto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top