predlozite automehanicara iz sarajeva

predlozite automehanicara iz sarajeva

Član
ako neko zna dobrog mehanicara koji je dobar sa ovjesom u sarajevu neka predlozi
kucka mi u prednjem tocku i vec duze vrijeme ne mogu da rijesim problem
vec sam bio kod par majstora ali nema rezultata
 
Član
kako kucka,pri normalnoj voznji,kad motas,kad usporavas???moze biti milion razloga,ne mogu da vjerujem da niko nije mogao da odgonetne sta je..:confused:
 
Član
kucka recimo na prelazu preko pruge ili ti sina, nema nikakvog lufta kad se digne na nadizalicu
da napomenem da sam zamjenio i selene i gumice na balans stangi i amortizere i aksijalne lezajeve al nista
 
Poslednja izmena:
Član
Opruga pukla? Kod mene je prvi krug spirale puk'o i kuckalo mi je na maloj brzini preko manjih neravnina!
 
Legend
061 820 100 Amar

Kolega je inace clan i ovog foruma, ponekad je tu ugl ima dugogodisnje iskustvo rada u ovlastenom servisu, nakon toga je otvorio svoju radnju na butmiru (GTI SERVIS) gdje je prije bio klimacentar..

Ugl nagodan je momak pravo, odrzava dosta seata, tako da nemas brige :D
 
Član
Nadji ti majstora koji ima kanal.Na dizalici se istegnu tockovi pa je tesko skontati bilo sta.Na kanalu se najadekvatnije moze saznati stanje trapa.
 
Član
na autu su gewinde pa cu jos pokusati vratiti fabricke amortizere i opruge sa aksijalnim lezajevima i soljama da eliminisem i tu stavku, ako ne bude do tog onda je na redu letva volana
kako nju mogu ispitati, ja sam pokusavao tako sto sam volan trzao (cimao) lijevo desno al se nista nije culo, jel ima jos kakav nacin provjere te letve
 
Top