Pogledajte najprljaviji nokaut svih vremena!

Pogledajte najprljaviji nokaut svih vremena!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.youtube.com/watch?v=E37VoDzQVM0&eurl=http%3A%2F%2Fwww.net.hr%2Fsport%2Fpage%2F2009%2F07%2F22%2F0264006.html%3Fpos%3Dn2&feature=player_embedded

Matt Baker sigurno neće dobiti nagradu za fair play. Borbu je okončao za samo četiri sekunde, ali pritom se poslužio prljavim trikom uhvativši svog suparnika spuštenog garda.
U ultimate fightu brzi nokauti nisu neka novost, ali ono što se dogodilo prošlog vikenda na borilačkom događaju King of the Cage u kanadskom Edmontonu rijetko se viđa. Kako po brzini završetka borbe, tako i po načinu na koji je okončana.

I dok većini majstora borilačkih vještina četiri sekunde nisu čak dovoljne da dođu do sredine kaveza, Mattu Bakeru je samo toliko trebao da nokautira svojeg suparnika Brandona Sauvea. Doduše, uz pomoć poteza koji su mnogi proglasili – prljavim.
Uoči borbe suparnici su se našli na sredini ringa, poslušali upute suca, pozdravili se dodirom rukavica i otišli svaki u svoj kut. Nakon što je označen početak dvoboja, obojica su se približila sredini kaveza, a Sauve je sportski opet ispružio ruku kako bi se pozdravio sa suparnikom.

Baker uopće nije obraćao pažnju na to, već se vješto sagnuo ispod Sauveove ruke i desnicom ga gromovito nokautirao. Potom je zajahao svog suparnika kako bi okončao borbu. Sudac je odmah uskočio kako bi zaštitio Sauvea koji se nije ni snašao, a već je bio nokautiran.

Zbog načina na koji je došao do pobjede, mnogi su Bakerov potez vidjeli kao najprljaviji u povijesti ovih turnira, no drugi tvrde da jednom kada se oglasi gong, rukavice jedino mogu završiti na suparničkoj glavi ili tijelu. Sve ostalo je nebitno... www.net.hr
 
Član
uh pa kvalitetno ga je podero...u ovom sportu sekunda nepaznje i na ledjima si ;):lol::lol:
 
Član
pa jel dosao da se bije s njim ili da ga jebe :icon_eek: fer je, sta s eiam pozdravljat, nisu na pikniku ;)
 
Član
Cu sta se ima pozdravljati, pa to je sportski i neko nepisano pravilo!

Nego ovaj ***** pa se prepao pa na foru, i dzaba mu pobjeda kad se svi seru na nju ;)
 
ma sta se ima pozdravljati 100 puta, jesul dosli da se vole ili da se bore. pocesto se ovo desava, mada nokauti nisu cesti :cool:
 
u ovom malo tko da pozzz u kavezu..nego samo tuca..jedino boks itd imaju pozzz...a ovdje se toga treba cuvati:icon_confused:
 

LSD

Član
nije ovo karate,il sta ti ja znam vec.................jest pickasto al je momacki:icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top