Passat Variant 3B 1.9 TDI & Passat 3C 2.0 TDI DSG

Passat Variant 3B 1.9 TDI & Passat 3C 2.0 TDI DSG

Član
RE: Passat Variant 3B 1.9 TDI

Ooo komsho, DVD sam izvadio dok sam bio kod kuce. Loshe je ono skroz.. a nisam ni ljubitelj DVD-a. Ovaj radio mi se svidja extra.. dobio sam ocekivano.. A najveci razlog shto cu kupovati auto.. 1. Ova seljacka naljepnica (Na) BIH.. otac zalijepi.. na gepek. A drugi.. tamam sve spojio.. otac neshto da preveze u gepeku.. slomio mi chinch-eve za pojacalo..

Iste sekunde sam rekao.. vozam josh ovaj put.. i to je to !!!

A ko misli da je lako u Afg. bujrum !!! Nije *urcenje.. nego nemogucnost pronalazenja normalnog posla u BIH...

Hvala za komente !!!
 
Član
svaka cast zvijer je pasonja, pogotovo sto je unutrasnjost bež :cool: koliko te izasao ako nije tajna :icon_question:
 
Član
Hvala, hvala ;)

Platio sam ga 17.700 KM Registrovanog u Tuzli. Uradjen veliki servis, trebam josh mijenjati ulje i filter u mjenjacu, Nove su disk plocice, diskovi u extra stanju.Full Kasko 1400 KM, procjenjen na 24.200 KM. Kupio sam neke felge, 900 KM s novim gumama. I jedno 500 KM goriva dok je se sve ovo nashlo. Sada cekam josh maglenke da kupim s plastikama rekao mi covjek oko nekih 200 KM dok nabavi.. sve u svemu perverzija.. a shto se tice bez kozhe.. ja mislim da i minici to vole :lol:

:icon_exclaim:
 
Član
dobar dobar passat a bice minjaka, samo me zanima koliko ti je ovaj jaran s borom promijenio motora u njoj jer je konstantno dere ono nije normalno :D jel je predstavio u garazi nagovaraj ga
 
Član
golf2 je napisao(la):
povoljno te izasao, cuvaj ga :cool: ma nema minici se lijepe na kozu :p :D

Hehehe, mah dobro.. kad sam vidio da neki cijene 2002 godishte 18.000 KM.. stavrno sam bio razocaran.. jer znam da ta auta su dobra, ali su precjenjena kod nas.. ali eto.. nadje se neko normalan da proda po pristupacnoj cijeni !!! Tako da sam iskoristio priliku i dobio lijep primjerak povoljno..;)

menso je napisao(la):
dobar dobar passat a bice minjaka, samo me zanima koliko ti je ovaj jaran s borom promijenio motora u njoj jer je konstantno dere ono nije normalno :D jel je predstavio u garazi nagovaraj ga

Hehhe.. ma to je fabricki motor u njoj 1.9 TDI 110kw i ima chip. preshla oko 155-160tkm. Bila sajamska..full oprema (Koza,grijaci sjedista,automatska klima,) drama auto.. hehee.. U Aprilu kad sam bio kod kuce oflekali smo momka s novom A4 3.0 TDI Quattro.. 3 puta pokushao, stane i okrene se.. ode nazad.. ja se komirao od smijeha hahahhahahaa

A predstavit cu ja auto, moram slikati i nji i ovog svog passonju.. Ovih par slicica shto imam su katastrofa !!!
 
Član
O komsija...malo smo se ponovili :D

Pa valja ovo malo polit kad se dodje nemoze to tako..:D:D:D

Extra pasonja;);););)
 
Početnik
predobar passat u mene drug ima skoro istog samo je u njega i dvozonska klima,al hebat je klima je klima bitno je da obavlja svoj posao ;)
 
Član
Hvala, ma klima ne klima(svejeno loshi putevi) hahahaaa.. Komsho valja nego shta.. ne kupuje se svaki dan.. ;)
 
Član
amer_e39 je napisao(la):
Hehhe.. ma to je fabricki motor u njoj 1.9 TDI 110kw i ima chip. preshla oko 155-160tkm. Bila sajamska..full oprema (Koza,grijaci sjedista,automatska klima,) drama auto.. hehee.. U Aprilu kad sam bio kod kuce oflekali smo momka s novom A4 3.0 TDI Quattro.. 3 puta pokushao, stane i okrene se.. ode nazad.. ja se komirao od smijeha hahahhahahaa

A predstavit cu ja auto, moram slikati i nji i ovog svog passonju.. Ovih par slicica shto imam su katastrofa !!!
ma oflekao je on i bmw-a x5-icu lik pokusava za njim deru max. al nea sanse, ludjak je cojk:icon_biggrin:
 
Član
menso je napisao(la):
amer_e39 je napisao(la):
Hehhe.. ma to je fabricki motor u njoj 1.9 TDI 110kw i ima chip. preshla oko 155-160tkm. Bila sajamska..full oprema (Koza,grijaci sjedista,automatska klima,) drama auto.. hehee.. U Aprilu kad sam bio kod kuce oflekali smo momka s novom A4 3.0 TDI Quattro.. 3 puta pokushao, stane i okrene se.. ode nazad.. ja se komirao od smijeha hahahhahahaa

A predstavit cu ja auto, moram slikati i nju i ovog svog passonju.. Ovih par slicica shto imam su katastrofa !!!
ma oflekao je on i bmw-a x5-icu lik pokusava za njim deru max. al nea sanse, ludjak je cojk:icon_biggrin:

Hehheee.. X5-ica teshka, a Bora kao i Golf, samo se ispali hahaha:lol:
 
Top