Opel Kadett C Limo

Opel Kadett C Limo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znas li ti kakva ti auta mozes naci za 2k?

Jesi li imao ikakvih ponuda, ak nije tajna?

Da li je auto garaziran po propisima ili je u njemu i dalje gorivo i ulje od prije 10g?
 
Član
Ako imas kes, mladja od ovog, kvalitetnija, i laksa za odrzavanje. Zavisi ko sta trazi.

Od bmwa e30 do punta mk1. Pa i na ovom forumu toliko cijenjenog golfa 2.
 
evo ga za 2k odmah tko god hoce :D :D :D
11262343_1593000490955637_1705184204_n.jpg
 
Član
Jebo vas golf vise, nema teme da se ne spominje,u ovom ili onom kontekstu. Covjek prodaje auto, cijena je ta, ako niste musterije sto serete dzaba.
 
Član
Pa hajde sada na pik i upisi kadett C, pa upisi e30, pa punto mk1 pa golf 2, i usporedi koliko kojih ima pa ces shvatiti da ovo auto ako je ocuvano treba biti i skuplje, te ce s godinama i biti ;)
Pik i procjena ljudi koliko kosta njihovo auto koje imaju godinama su vecinom smjesni. I probaj nekada, nadji golfa 2 kojeg čovjek cijeni 2,5k, ako znas sta radis dobices ga za dvije. A imas bisera koji istog takvov golfa prodaju za 3 razlicitim budalama.

Poznanik je nedavno golfa 2 1.6 dizel, 90 god, ima servo i to je to, platio 3k. Zbog takvih se kod nas auta koja ne vrede toliko prodaju za velike sume.

Po cemu je ovaj opel zasluzio da mu cijena raste s godinama?

Svabo o svojim oldtimerima nema toliko visoko misljenje koliko imaju ljudi s balkana.
 
BHT Ovisnik
hahaha pa ti se kralju samo kopas dublje i dublje. Pik nije mjerilo cijene,ali ti pokazuje koliko je auto rijetko. Onda otidi na mobile.de pa pogledaj, cijena im ide od 1500€+ pa gore. Ocito niti neznas koliko se u zadnje vrijeme starih auta proda po Europi, da ljudi sa slepama dolaze po njih ?
 
Član
Ja cu rado prvi pojesti svoje reci, meni niti iz dzepa niti u dzep i ja bih bio sretan kao i svako drugi da se ovaj opel proda po duplo od trazene cijene.

I znam kako idu stara auta, ali ne svako staro koje nadjes. Jos nisam ni jednom cuo da je neko dosao po ovakvog opela slepom i pri tom ga platio ovoliko, pa ni blizu. Ima ppzeljnih oldtimera, al ja jos nisam cuo za ovo.
 
Član
Po cemu je ovaj opel zasluzio da mu cijena raste s godinama?

Druže, glup si. Čovjek prodaje auto staro skoro 40 godina u dosta solidnom stanju (ovako gledajući slike) i ti si se našao da pametuješ? Da li si ti završio ikakve škole? Misliš da si ti neko mjerilo nečega? Uostalom, ostavi oldtimere ljudima koji se bave time i uživaju....ako tražiš kadeta c, ima trulja po 500 maraka koliko hoćeš, pa samo izvoli...a ima i dobrih golfova dvica dizela po 800-900 maraka pun pik...kome je hiljadarka skupo i puno.
 
Član
Jao , jao sta necu procitati , kao prvo covjek moze traziti 10000KM , ako si musterija javi se ako nisi pusti ga na miru ,
Ovo auto valja ovih para , sve vise ljudi dolazi sa slepama po auta , Austrija , Njemacka i sl..
Normalno da ce cijena ovog auta rasti iz godine u godinu...
Sta nekoga briga neciji oglas ?.Uopste nije potrebno pisati covjeku na oglasu , ali kad ovako neko nesto napise , upucao bih se...
 
Član
Druže, glup si. Čovjek prodaje auto staro skoro 40 godina u dosta solidnom stanju (ovako gledajući slike) i ti si se našao da pametuješ? Da li si ti završio ikakve škole? Misliš da si ti neko mjerilo nečega? Uostalom, ostavi oldtimere ljudima koji se bave time i uživaju....ako tražiš kadeta c, ima trulja po 500 maraka koliko hoćeš, pa samo izvoli...a ima i dobrih golfova dvica dizela po 800-900 maraka pun pik...kome je hiljadarka skupo i puno.
To je bilo pitanje da saznam, jer kako izgleda o ovom autu ne znam ni blizu dovoljno.

Opet, hvala na vredjanju, sto iskreno, meni dosta govorio i o tebi. Necu ti ni odg na to.

Kao sto rekoh, volio bi da covjek dobije duplo od trazenog, ali imam pravo da kazem svoje misljenje i komentarisem, forumi i jesu za takve stvari na kraju krajeva. Rado cu pojesti svoje reci ako nisam u pravu, al vi bas znate kako treba argumentovano raspravljati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top