Mercedes-AMG Sprinter 63 S

Mercedes-AMG Sprinter 63 S

Putovanja.ba
Administrator
128979-mercedes%20sprinter%201.jpg

Mercedes-AMG prikazuje i sportsku verziju kombija Sprinter koji nosi naziv Sprinter 63 S i koji raspolaže sa 375 kW/510KS i 698 Nm obrtnog momenta.

Toliko razvija 4,0 litarski twin-turbo V8 motor, ali podaci o ubrzanju i najvećoj brzini nisu saopšteni.

128980-mercedes%20sprinter%2011.jpg

Za ovaj high-performance kombi su pored snažnog motora predviđeni i agresivniji prednji deo, nova maska, prednji branik sa velikim otvorom za vazduh, novi alu točkovi, zadnji difuzor, kao i sportski izduvni sistem sa četiri izduvne cevi.

Sprinter 63 S će zvaničnu promociju imati 1. aprila (obratite pažnju na ovaj datum) pa više detalja tek sledi.

Ivan Mitić – Autoblog.rs
 
BHT Ovisnik
Hahah sto da ne,znam iz firme kako se vozi haha. Taman za brzi prijevoz putnika do Njemacke
 
Član
Ja sam vozio jednog starog s diesel motorom :eek: kad je auto prazno doooslovno leti zrakom haha cudo su bas mu stoji ime
 
Član
316cdi kod mene u firmi, u trecoj pali gume ko zna s njim.

Zvjer od vozila.
Rado bih probao ovog, sigurno nije dosadan.
 
Član
Vozio 313 onu skracenu verziju tacnije dajdza mi tako to vozi dostavlja pa nekad kad sam slobodan na svom poslu idem s njim a ovaj SPRINTER je stvarno sprinter leti ko lud
 
Član
A i stvarno zvuči ko prvoaprilska... nije mi jasno tko bi uopće imao potrebu za ovako nečim!
 
Član
Svjet automobilizma, ako ces tako gledati, ko moze da ima apsolutno ikakvu realnu potrebu za bugatijem. Ili jos bolji primjer, camaro COPO, auta od preko milion, koja se kao taj camaro nemogu registrovati za cestovnu voznju.

Dosta toga je previse u svjetu cetverotockasa, nije ovo nista neobicno.
 
Top