Mala pomoc!

Mala pomoc!

Član
Trebao bih sutra da zamijenim svoje auto...Mijenjam za neregistrovano vozilo koje je odjavljeno i table su vracene...Radi se o 1800ccm 55kw....Vlasnik govori da je vozilo moguce registrovati na neku invalidsku povlasticu i registracija bi bila 360 KM....I onda bih ja mogao da prepisem vozilo na sebe nakon zavrsene registracije...Sad moje pitanje da li je to moguce i da li to na koji nacin steti meni kao novome vlasniku vozila,i kolika bi bila otprilike registracija puna za tu vrstu motora....Nekako mi sumjivo da ne bi izgorio
 
Član
Ne zaljeci se, raspitaj se oko svih detalja, kad budes znao troskove do u 10 KM, onda skontaj sta ces. Ako je na povlasticu i nije mu isteklo nekih 5 godina il tako nesto, mislim da ga onda ne mozes prevesti na sebe, to jest mozes, al u tom slucaju moras opet platiti dazbine, sto ti ne bi bilo isplatno...
 
Član
Ovako drug,sad ne znam dali ima veze od godista i tog za registraciju samo znam da se gleda po KW, u mene je Polo 1.4 55KW i registracija me izasla 396,5KM eh pa sad se ti skontaj valjda ima neko ko se bolje razumije
 
Član
U najboljem slučaju ćeš uštediti 100 km a ne bi auto bilo na tebe nego bi ga morao voziti na punomoć ili na kupoprodajni. Ne isplati se kentrati
 
Član
Onda otprilike koliko bi izisla puna registracija sa tablama novim i svim placenim troskovima...Audi 1.8 55kw 1990 godina zna li netko otprilike?
 
Član
Gledao sam i ja te kalkulatore....Uglavnom do 460 KM bi trebalo da izidje....Hvala na odgovorima :d
 
Top