lupo ozvucenje I Radio pomoc???

lupo ozvucenje I Radio pomoc???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako posto nemam ni 2 ciste u vezi muzike u autu ja nebi postavljao zvucnike i radio.Zato bi volio ako neko moze da mi kaze gdje bi mogao to da uradim i da li potrebno jer ozvucenje nije lose :cool::cool::cool:
Hvala1
 
Član
RE: lupo ozvucenje I Radio  pomoc???

Ako ces nesto extra, obratis se muhi u CarAudio, ako ces nesto best buy za slusanje, Pioneerove komponente sviraju samo tako...Lupo je malen, tako da ti ne treba nesto prejako...
 
Član
RE: lupo ozvucenje I Radio  pomoc???

ja ti iman lupa pa pogledaj u prestavljanju auta pa ako ti se svidi objasnin ti
netriba ti prejako, tvornički zvučnici nisu loši jer imaju skretnice na sebi....
pa sad odluči
ja ti iman ekran, prednji sistem, elipse, pojačalo i bas i zasad mi je doista al bit će toga još
 
Ne necu komplikovati uzet cu dobar radio a onaj da li mi trba pojacalo za zvucnike da uradim kao i ti???Obicne ne WOFERE.;);):cool::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
RE: lupo ozvucenje I Radio  pomoc???

Prvo se predstavi u dijelu foruma namijenjenom pa cemo vidjeti......
 
Član
RE: lupo ozvucenje I Radio  pomoc???

dimitrix to mi zvuchi ko rumunski matrix ;) shala mala pozzz i DD ko shto reche schumi prvo nam se predstavi ;)
 
Član
RE: lupo ozvucenje I Radio  pomoc???

dimitrix je napisao(la):
Ne necu komplikovati uzet cu dobar radio a onaj da li mi trba pojacalo za zvucnike da uradim kao i ti???Obicne ne WOFERE.;);):cool::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
uzmi cd player(mp3), jacine 4x45 ili 4x50, po mogucnosti neke poznate marke, novih imas od 130km do 200km, samo takih. u mobilmediji na d.malti ili tehnomarket kod koreje.
umes ovalne zvucnike, tj. ovale(koji se ugradjuju na poklopac gepeka,izreze se i stave se zvucnici), nominalne jacine preko 200w do 400w, imas dobrih po 120km-150km

ili imas onaj paket za 120km u kojem dobijes sony mp3 player i ovalne zvucnike, ono ti je jedna solidna varijanta za male pare.

i to je dovoljno samo spojiti na kablove, bez pojacala to moze svirati dosta kvalitetno...

ali ako si laik, otidji nekome da ti to spoji, i ugradi... nije neka pamet, ali bolje da sta ne zeznes...


i eto sa te dvije stavke dobio si vec kvalitetan zvuk.
po zelji promijenis jos prednje zvucnike u zavisnosti koje su velicine, cijena od 50-100km

tako nekako...
 
Početnik
RE: lupo ozvucenje I Radio  pomoc???

eto sve ti je covjek reko , imas super zvuk :)
 
Član
RE: lupo ozvucenje I Radio  pomoc???

poKle je napisao(la):
dimitrix je napisao(la):
Ne necu komplikovati uzet cu dobar radio a onaj da li mi trba pojacalo za zvucnike da uradim kao i ti???Obicne ne WOFERE.;);):cool::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
uzmi cd player(mp3), jacine 4x45 ili 4x50, po mogucnosti neke poznate marke, novih imas od 130km do 200km, samo takih. u mobilmediji na d.malti ili tehnomarket kod koreje.
umes ovalne zvucnike, tj. ovale(koji se ugradjuju na poklopac gepeka,izreze se i stave se zvucnici), nominalne jacine preko 200w do 400w, imas dobrih po 120km-150km

ili imas onaj paket za 120km u kojem dobijes sony mp3 player i ovalne zvucnike, ono ti je jedna solidna varijanta za male pare.

i to je dovoljno samo spojiti na kablove, bez pojacala to moze svirati dosta kvalitetno...

ali ako si laik, otidji nekome da ti to spoji, i ugradi... nije neka pamet, ali bolje da sta ne zeznes...


i eto sa te dvije stavke dobio si vec kvalitetan zvuk.
po zelji promijenis jos prednje zvucnike u zavisnosti koje su velicine, cijena od 50-100km

tako nekako...
slažen se ako nećeš ništa jako, onako laganica samo da svira
i daj stavi slike lupa, ako nije problem
 
Član
RE: lupo ozvucenje I Radio  pomoc???

nivoST je napisao(la):
poKle je napisao(la):
dimitrix je napisao(la):
Ne necu komplikovati uzet cu dobar radio a onaj da li mi trba pojacalo za zvucnike da uradim kao i ti???Obicne ne WOFERE.;);):cool::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
uzmi cd player(mp3), jacine 4x45 ili 4x50, po mogucnosti neke poznate marke, novih imas od 130km do 200km, samo takih. u mobilmediji na d.malti ili tehnomarket kod koreje.
umes ovalne zvucnike, tj. ovale(koji se ugradjuju na poklopac gepeka,izreze se i stave se zvucnici), nominalne jacine preko 200w do 400w, imas dobrih po 120km-150km

ili imas onaj paket za 120km u kojem dobijes sony mp3 player i ovalne zvucnike, ono ti je jedna solidna varijanta za male pare.

i to je dovoljno samo spojiti na kablove, bez pojacala to moze svirati dosta kvalitetno...

ali ako si laik, otidji nekome da ti to spoji, i ugradi... nije neka pamet, ali bolje da sta ne zeznes...


i eto sa te dvije stavke dobio si vec kvalitetan zvuk.
po zelji promijenis jos prednje zvucnike u zavisnosti koje su velicine, cijena od 50-100km

tako nekako...
slažen se ako nećeš ništa jako, onako laganica samo da svira
i daj stavi slike lupa, ako nije problem
nije bas laganica. to ti je taman.
a sad muzika sa subwooferima i pojacalima je nesto drugo, to vise nije muzika, to je tzv. "kurcenje" haha :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top