Koji adsl wifi modem

Koji adsl wifi modem

Član
Pozz. Imam jako stari (zicani) adsl modem pa bi ga htio zamjeniti sa novim pod uslovom da ima wifi za mobitel i ostalo, a kompjuter bi ostavio i dalje preko kabla.
Gledao sam po netu ima svega i svacega, pa sam mislio pitati za savjet sta kupiti, jer nebi volio da mi steka wifi ili da ne moze uhvatiti signal. Cijene su od 25 pa dalje...
Svaka preporuka dobro dosla.
Hvala unaprijed
LP
 
Druže ne znam zašto da kupuješ modem/ruter i bezveze bacaš pare. Jednostavno nazoveš telekom i kažeš da želiš da imaš konekciju na kompu i laptopu,mobitelu ili šta već u isto vrijeme i ljudi će ti doći i napraviti sve džaba tj. dobićeš ruter džaba.
 
Član
Druže ne znam zašto da kupuješ modem/ruter i bezveze bacaš pare. Jednostavno nazoveš telekom i kažeš da želiš da imaš konekciju na kompu i laptopu,mobitelu ili šta već u isto vrijeme i ljudi će ti doći i napraviti sve džaba tj. dobićeš ruter džaba.

Frende da ti ne kazem sta cu dobit dzaba...
Od 2007- 2012 iznajmljujem modem za 1 km mjesecno.
Od 2012-danas iznajmljujem ga za 5 km mjesecno.
Dao sam para i para i opet nije moj.
Hocu kupit svoj modem da imam.
 
BHT Ovisnik
nema u nas bhtelecom, sigurno je na eronetu il nezz sta,prebaci se prijatelju na telemach, najjeftiniji i najbrzi u nas, dobijes dzabe modem, i tvoj je normalno, ja sam tako uzeo i svoj stari odmah prodao
 
Član
Ne znam kakva je situacija u Mostaru sa Telemach-om, ali u Sarajevu ima masa raje koja ga koristi i u velikoj vecini su zadovoljni.
 
Član
Nisu tolko zadovolji,ja imam telemah sve je super bilo prvi mjesec poslije stalno nestajalo konekcije na 5min nekad je znalo i sat. Najgore je sto sam ih prije mjesec zvao i prijavio kvar i jos uvjek nisu dosli nit su zvali nit ista. Uglavnom brzina downloada i uploada je super, mnogo brze nego bh telekom a manje para.
 
Član
kod nas imas TP-Link sireg izbora kako sam ja primejtio ,oni su sasvim ok ali ako ti je stabilan net, vece serije su osjetljive sto se nase konekcije tice
postoje novije verzije koje nemaju antene na sebi ali to ti ne preporucujem / ponovo radi nestabilnosti kod nas
nastoj da uzmes na kojem se moze antena odvrnuti/skinuti u tom slucaju ako ti ne bude pasala daljina wi-fi mozes npr . nadograditi/zamjeniti jacom antenom
 
Ne znam kako ide kod tog operatera, ja sam opisao situaciju koju sam ja imao s BHTelecomom. Ja sam fakat zadovoljan, prije par dana prijavim kvar navečer oko 9 - 10, ujutro u 8 je došao momak da pravi.
 
Član
Ja imam TP-Link ruter neki platiuo ga 39,90KM na akciji i radi savršeno nikad ne štopa. Starci imaju isto TP-Link ali neki jeftini 19.90KM i isto bez problem
 
Član
Raja izletio mi je Zyxel original HT modem tako da sam njega uzeo. Radi za sada.
Hvala svima a pomoci LP
 
Top