Kazna za preglasnu muziku ?!

Kazna za preglasnu muziku ?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
The_Dag je napisao(la):
Cuj kablove sjeć,pa osjeko bi mu muda za kablove...Stvarno svakave gamadi ima medju policijom
ma joj svagdje ima debila pa cak i medju smetlarima


guster je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Mogu ti pisati meni su pisali a to sto nemaju uredjaj za mjerenja policajac se samo napravi budala i posalje te na vandredni tehnicki i zatrazi mjerenje tako da ....
A meni su milion puta pretili srali cak mi je i jedan htjeo kablove sjec al samo kulturno i filozofski i sve se rijesi
onda ti njega lagano za upad u tudji posjed i ostecivanje privatne imovine ;)
ima i toga
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Mogu ti pisati meni su pisali a to sto nemaju uredjaj za mjerenja policajac se samo napravi budala i posalje te na vandredni tehnicki i zatrazi mjerenje tako da ....

A cime ce to na tehnickom izmjeriti? Pa ima da im se ona sprdnja od instrumenta zapali kada npr. Bekir ili Dule,ili Igy itd... dodju da mjere ... :lol:

Mene su jednom zaustavili i hoce da pisu, kao fol preglasno, remecenje reda, mira i te price ...
Neje problem, kazem im, samo da vidim koliko sam ja to prekoracio dozvoljenu granicu, pa da znam kolika me kazna ceka ... a on gleda u mene ko da sam rekao ne znam ti ja sta
Kaze on ... ne smije se cuti muzika 20 koraka od auta ... :lol::lol::lol:

Dobro druze, hvala na informaciji, ti napisi prijavu sa tom konstatacijom, a mi se vidimo kod sudije ... a on ce ...da ne komplikujemo, smatraj se upozorenim ovaj put i nemoj da te vise cujem da pojacavas tu muziku ...

I ja vise nisam pojacavao ... al ni manje!!!
:lol:
 
Član
mtopic je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Mogu ti pisati meni su pisali a to sto nemaju uredjaj za mjerenja policajac se samo napravi budala i posalje te na vandredni tehnicki i zatrazi mjerenje tako da ....

A cime ce to na tehnickom izmjeriti? Pa ima da im se ona sprdnja od instrumenta zapali kada npr. Bekir ili Dule,ili Igy itd... dodju da mjere ... :lol:

Mene su jednom zaustavili i hoce da pisu, kao fol preglasno, remecenje reda, mira i te price ...
Neje problem, kazem im, samo da vidim koliko sam ja to prekoracio dozvoljenu granicu, pa da znam kolika me kazna ceka ... a on gleda u mene ko da sam rekao ne znam ti ja sta
Kaze on ... ne smije se cuti muzika 20 koraka od auta ... :lol::lol::lol:

Dobro druze, hvala na informaciji, ti napisi prijavu sa tom konstatacijom, a mi se vidimo kod sudije ... a on ce ...da ne komplikujemo, smatraj se upozorenim ovaj put i nemoj da te vise cujem da pojacavas tu muziku ...

I ja vise nisam pojacavao ... al ni manje!!!
:lol:

:lol::lol: kralj si ocam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top