Golf mk2 i pacov

Golf mk2 i pacov

Član
Kratko i jednostavno

Jel kad neko imao slicnih problema, Svake godine se patim sa njima cim dodje zima najezde mi se u autu smorilo me istjerivati i postavljati lijepilo.
Neko mi rece da kako god zacepim rupe uvjek ce naci sebi kuda da udje u auto.
Neka njega oko motora ali neka mi se ne mota po sjedistima.
 
udje ti u auto uglavnom na gumi oko "puske volana" il kako se vec zove (pod nogama),
tu je predvidjeno da ima lufta, ako je auto zdravo ne moze nigdje drugo (moze jos kroz ventilaciju grijanja hladnjenja)
mislim da je skoro nemoguce sprijeciti ih da tu ulaze (kod letve volana, ispod komandi)
jedino neki uredjaji ako postoje za ometanje i to :D
ako ti auto staji to necim pokusaj zacepiti dok staji
a ako se vozi, onda valjda ne bi trebali da tu ostaju u autu..
 
Član
udje ti u auto uglavnom na gumi oko "puske volana" il kako se vec zove (pod nogama),
tu je predvidjeno da ima lufta, ako je auto zdravo ne moze nigdje drugo (moze jos kroz ventilaciju grijanja hladnjenja)
mislim da je skoro nemoguce sprijeciti ih da tu ulaze (kod letve volana, ispod komandi)
jedino neki uredjaji ako postoje za ometanje i to :D
ako ti auto staji to necim pokusaj zacepiti dok staji
a ako se vozi, onda valjda ne bi trebali da tu ostaju u autu..

Zamisli scene vozim nekog sa autom a on gore kroz haubu na one rupice digne repic i hladi se. Mislim da im je golf najbolji za ove zimske uvjete.
 
hahah sta ti je to, ma nista brate on ce do pekare, tu izlazi :D
vidi znaci gore pod haubom gdje uvlaci zrak ventialciju, ima plasticna mrezica, je li pocijepana (ako jeste uzmi mrezice metalne i omotaj tako da ne moze uci kroz to..
i dole takodjer oko puske volana bi trebalo nesto smisliti da ne moze uci...ali zaista ne znam sta...
 
Član
hahah sta ti je to, ma nista brate on ce do pekare, tu izlazi :D
vidi znaci gore pod haubom gdje uvlaci zrak ventialciju, ima plasticna mrezica, je li pocijepana (ako jeste uzmi mrezice metalne i omotaj tako da ne moze uci kroz to..
i dole takodjer oko puske volana bi trebalo nesto smisliti da ne moze uci...ali zaista ne znam sta...
Ajd nemoj mi rec da su samo mene spopali. Parkirat cu ga jednom ispred pekare da vidim hocel odolit :facepalm:
 
Član
Poklanjam macice ako kome treba :D jako pitome i vole loviti miseve :)

Mogu ti ulaziti i kroz gepek, tamo imas ispod branika ostavljene otvore prekrivene gumenim vratima, koje sluze kad se zatvaraju vrata i gepek, da ima kuda pritisak izaci da ne bi stakla pukla od pritiska. Tuda mogu isto ulaziti u auto ako su ta gumena vratasca otpala, poderala se, izagnjila pa otpala.
 
  • Like
Reactions: Kec
Top