Crash Car Video

Crash Car Video

Član
Ne znam da li ima gdje ovakva tema ali ja slucajno naidjo na jedan zanimljiv video pa reko da ne postavljam non stop.
Pa ko ima zanimljivih slijetanja,udesa sudara moze postavljati ovdje..ali ne sad onaj fazon po sat vremena sto se u rusiji lijepe jedan za drugog ili sve snimke sa nurburgring znaci koje su bas onako zanimljive...ako ima tema ja se onda ispricavam i evo jedan od mene klip...:)
 
Član
ee ovakvo nesto moze aa sad da gledamo po pola sata okretanje na cesti ili kad se ocese od ogradu to manje vise...:)
 
Član
Katastrofa :eek: pogotovo kad se gleda na 0:44 gdje se bukvalno raspadne i na to sve lete dijelovi na sve strane, i akumulator leti k'o projektil :bag: Sto ti je auto kao kinder jaje :D



Ovo je strasno i za gledati :bag: koliko je ovaj isao niko nikad nece znati...

 
Super Moderator
Katastrofa :eek: pogotovo kad se gleda na 0:44 gdje se bukvalno raspadne i na to sve lete dijelovi na sve strane, i akumulator leti k'o projektil :bag: Sto ti je auto kao kinder jaje :D



a ovo je small overlap test, najgori test, ovaj golf je odlican, ja sam sve ove testove pogledo, da ne povjeruejs kako se auta raspadnu :)
 
Član
a ovo je small overlap test, najgori test, ovaj golf je odlican, ja sam sve ove testove pogledo, da ne povjeruejs kako se auta raspadnu :)

I ja sam ih gledao i ovaj golf se raspe k'o riza,puno plastike i slabo dijelovi zaserafljeni, na malo mjesta i jako lako punku nosaci i frce sa auta kao projektili.... Pogledaj eto BMW, Volvo, Hyundai i audi je imao lose rezultate ali sada 2015 je puno bolji. Pogledaj prvo fara kako leti kao projektil a tek akumulator koji ima 15 kila, zamisli da je pjesak u blizini, akumulator ga ubije na licu mjesta :bag: pogledaj druga auta pa ces vidjeti da niujednog akumulator ovako ne izleti osim kod golfa i Jette...

hyundai
BMW serija 2

Ima ih dosta koji su ista klasa i niza a bolje prdju, samo pogleda udar vozaca u zracni jastuk gdje mu zavrsi i akumulator kako leti iz auta i ostali dijelovi, dok kod drugih ako otpadne dio padne pored auta odmah a ne leti 5 i vise metara od auta i ne raspe se naprijed kao kinder jaje, okvir vrata i cak vrata ostanu citava dok kod golfa se stok slomije i pomaknu se vrata, jako lose za 2015-stu godinu, sta bude od starijih onda...
 
Super Moderator
nisam za 2015, gledo, al sam gledo auta vece klase i skuplja od golfa a puno puno losije prodju
to sto lete dijelovi si upravu, al auto je dobro proso kakvih ima a i vozac je udario gdje treba :) ovo za dijelove nisam komentariso nisam obraco paznju
 
Top