čime skinuti transp sprej sa štopova

čime skinuti transp sprej sa štopova

Član
prije 5g sam čunirao malo štopove sad bi to na fabričke postavke čim da skinem a da pritome ne sjebem štopove.
 
Legend
1. benzin ..... probaj
2. anti silikon ......
3. nitro ...... u najgorem slucaju , pa ispoliraj

ili u ruke smirgl 800 .... 1000 .... 1500 , pa baci bezbojni preko i ko novi su
 
Član
Uljani razredjivac i grublja krpa rjesavaju posao. Nece trebat polirat niti bilo sta drugo.Poslije nitra se mora polirat, jer pobijeli plastika
 
Član
ako nisi prije farbanja smirglao površinu, lako ćes skinuti benzinom ili uljnim razrjeđivačem, a ako je smirglano nema im lijeka jer je boja sigurno ušla u pore u plastici tako da ti je situacija 50%-50%
 
Član
Ima sanse, na fordu sam prije smirglao i farbao i alkoholom kasnije skinuo, moze se skinuti i da nista se ne vidi. Alkohol nece ostetiti plwstiku a skinuce farbu.
 
Član
Krajnja solucija je aceton... ;)
To ono sto zene koriste kada skidaju lak sa noktiju :D ali njega treba drzati sto dalje od autolaka jer umije i njega da razmeksa i osteti.
 
Član
hvala ppl probaću prvo blaže metode, nije šmirglano samo transparent pa onda mislim da sam udario lak sad se ne sjećam.
 
Član
Pa probaj prvo blaze metode. Ja ti nisam htio odmah predloziti ovo jer aceton je dosta agresivan.
Nicim nisam uspio rastopiti i sinuti sekund ljepilo sa vjetrobrana dok nisam kupio aceton a provjereno skida i lakove.

I ne ostecuje plastiku ;)
 
Poslednja izmena:
Top