Brza Posta-slanje sjedista HITNO ? Kako dobiti ugovor od Poste?

Brza Posta-slanje sjedista HITNO ? Kako dobiti ugovor od Poste?

Član
Ovako :D

Imam sjedista kupljena neki dan u Zivinicama,sjedista su u kolege sa foruma , znaci hocu samo da ih prebacim do Mostara..
Imam jos jedan paket poslati od njega..Zvali smo euroexpres 55KM :D,sto je mislim smijesno,takodjer govore da se sjedista stave jedno na drugo,kako cu to da ih ne polomim i da se ne poleme,imaju zeljesnu konstrukciju dole i nosace..

Isao sam u 24vip i pitao,kazu da dodje kurir po to i da se sa njim dogovori kilaza,sada me zanima moze li proci 25kg za dva sjedista ?.
Da li je neko jos sa foruma slao ili dobivao sjedista ??.Brine me ovo pakovanje :D

Onda me zanima kako cu dobiti ugovor u brzoj posti jer cesto nesto saljem , pitao sam par puta ali mi kuriri nisu znali reci ??
Dosta raje ima ugovor sa intereuropom,10KM postarina sto je nista u odnosu na 18KM..
 
BHT Ovisnik
Teske posiljke intereuropa je cudo. Ja set koznih siceva za volvo platio 35km iz Bihaća... ugovor tesko da ces dobiti,odes u sjediste i trazis. Ja kad felge kupujem il prodajem samo zovnem intereuropu u gradu u kojem mi treba,kazem iz centrale su mi rekli da je 35km,kazu dobro, i tako uvijek bude,malte ne sam sebi određujes cijenu :D
 

Kec

Član
Narucivao sam sjedišta iz Zavidovica i stigla su mi za nekolika dana,mislim da je bila u pitanju euroexpres posta(a nisam slao nikad).Kompletna sjedista od Golfa 3,znaci i prednja i zadnje,mene je sve izaslo 100km i postarina u ovo uracunata.Postarina mislim da je bila oko 25km.A Zavidovici i Bileca dalekooo:D
 
Član
kupio sjedista preko pika od golfa 4 sve komplet iz teslica do sarajeva 35KM me izasla postarina
 
Član
AB expres, komplet sjedala audi rs4 postarina 30 KM, nazovi momka i dog se sa njim da ti spusti postarinu, regularna je postarina za komplet sjedista 50-70 KM
 
drug jesi sta rijesio dogovorio?
(samo da ne bi bilo kakve sumnje na mene nazovi euroexpres i pitaj za sjedista, pa ces vidjet lude zene hoce 54 KM i da se stave jedno na drugo, mislim nidje veze..
ja reko 30 Kg najvise, 50x50x100 cm (Lukavac-Mostar) bez povrata novca- kaze mi 54 KM , smijesno bgm..
treba vidjet sa ovom tvrtkom onda intereuropa"
 
Član
ja sam dosta često radio sa euroexpressom i upozno sam momka i pravio mi je dobre cijene, kutija od woofera 30kg za 18KM i to pita je li ti puno :D ... Sve zavisi na koga naleti ko što rekoše... jednom intereuropa 4x15" felge sa gumama za mostar za 35KM, kolegi col3... a brat bratu ima 15-20 kg u jednoj felgi i gumi hahahaha
 
Član
Ovi kazu u euroexpresu da se zapakuju sjedista sto je smijesno..To mi je najveci problem,momak da mi mora pakovati to i ostalo,ne znam ovako kako cemo a ne to jos.
Sutra cu zvati interueropu pa cu reci kao col3 ovo i bilo 30KM je posteno za dva sjedista ako ih ne mora pakovati i jedan paket ja mislim ;)
 
Član
Znaci moze lock!!

p.s.Zajebano je poslati nesto ako nemate vec brojeve i ne znate ljude sto rade,bubaju cijene kako hoce,intereuropa ekstra sto se toga tice,30KM dva sjedista i jos jedan paket..
Hvala svima :)
 
Član
Da ne otvaram novu temu
Da li neko zna ijednu brzu poštu koja prevozi stakla? Radi se o bočnim staklima od auta...
 
Član
meni je euro express vozio zadnju sajbu iz Brckog u Laktase samo sam potpisao papir u slucaju loma da sam ja odgovoran. ali moras da upakujes u stiropor i sve i samo njima predas paket.
 
Član
meni je euro express vozio zadnju sajbu iz Brckog u Laktase samo sam potpisao papir u slucaju loma da sam ja odgovoran. ali moras da upakujes u stiropor i sve i samo njima predas paket.
Euroexpress neće da vozio bilo šta lomljivo...
A2B kaže da moram imati orginalno pakovanje, neće da voze ako ga ja "onako" zapakujem....
niđe veze
 
Član
a meni euroexpress odvezao robu tj zadnju sajbu do laktasa samo sam morao da upakujem i da potpisem da sam odgovoran u slucaju loma
 
Top