BMW M3 SportEvolution za sitnih 195 000 €

BMW M3 SportEvolution za sitnih 195 000 €

Ima tema sa zanimljivim oglasima ali ovaj zaslužuje poseban naslov. Ne znam koliko je kome poznato ali 2014 će ostati posebna godina po nevjerojatnom divljanju cijena oldschool i oldtimer vozila. Ne treba spominjati Ferrarije iz 60ih ili Bugattije iz 20 ih godina koji su negdje oko xx xxx xxx €,ili što F40 već prelazi u milijunske iznose, dovoljno je pogledati ovaj "mali, obični" M3 iz 1990. god.

http://ww3.autoscout24.de/classified/254185658?asrc=st|sr,as

m3 oglas.jpg
 
Član
Prva ruka i ova kilometraža, nije ni čudo :) nije se još ni razradio haha. Idu ovim autima strmo cijene gore, i neka je zaslužuju to.
 
Član
al ovo nije "obicni" ovo je 2.5 i malo ih je pravo proizvedeno a cabrio samo jedan... ( 1 ) one, uno, eins....
 
Ima ih cca 600, crni, crveni i 2-3 bijela ali oni su više mitologija nego stvarnost. :)

Zanimljivo je da su EVO 1 i EVO 2 još rijeđi od Sport Evolutiona, sa po 500 komada.
 
Član
auto je bukvalno nov vidi se i na slikama, nije ni cudo ova cjena jer je raritet a nijemci imaju para za tu zabavu
 
Član
Rijetkost prava, cjena i treba da bude ovakva :) Ima ih i kod nas par, e30 m3 :) Ja znam za onoga iz Sirokog Brijega, Ljubuski, Sarajevo ali je 3.6 i onaj sto se prodavao u Tomislav gradu EVO2 a zavrsio u Gradisci tako su pisali :) Lijepo je bilo vidjeti na pisti u Mostaru onako ocuvan primjerak, jos uz to BBS RS 16" :)
 
Član
ovo više nije za vozanja, ovo će kupit neko kome smeta u dzepu 200 000 € i kupit ovo i parkirat ga da se samo u njega gleda i da mu se divi.
 
Član
ovo više nije za vozanja, ovo će kupit neko kome smeta u dzepu 200 000 € i kupit ovo i parkirat ga da se samo u njega gleda i da mu se divi.

Što se mene tiče, a i ljubitelj sam BMW M automobila, i posebno e30-tke za divljenje bi prije kupio 316ku i nabacio m kit ako je samo do gledanja!!!!
 
Top