Bmw e36 316i

Bmw e36 316i

Član
Da predstavim i ja svog ljubimca kojeg posjedujem od nedavno, kako u naslovu pise to je Bmw e36 316i limuzina, 102ks, 1997 godina... Nije neka azdaja od motora al ja sam zadovoljan :D i to je djecacki san :) na autu nema promjena, al nije niko rekao da nece biti :D.
Evo tek kad je kupljen image.jpgimage.jpg image.jpg image.jpg
Eto nadam se da su slike ok i eto sta mislite o mojoj limuzini :D
 
Član
Vidi linije auta i boje , tesko je u nas , u BIH naci takvog , svaki je bokom udario negdje ,
Nek je sa srecom :cool:
 
Član
Hvala ti drugar puno, znam da kod nas u bosni malo sta ima a da nije pretrpilo udarac... Izgleda da sam imao srece :D
 
Član
Hvala ljudi, trenutno imam set zimskih na celicarama i ljetne ns tim alu 15kama i to ce biti do daljnjeg, jer mi planovi svi i troskovi idu mimo auta, uradicu ono sto se mora ulje mjenjati i te zajebancije.. Mada bi volio nabaciti neke 17ke i gewinde.. Al to ce za sad sve jos da priceka...
 
Član
Vec sam malo njuskao po netu gewinde u prosjeku 200 eura da biras :D, al kao sto rekoh imam dosta troskova tako da ce sa tim morati da saceka, al Germany ubija sa osiguranjem za auto da zaboli glava, sreca priznsju mi postotke od osiguranja iz bosne pa me malo manje boli glava :D nadam se i boljem poslu uskoro, mozda se ubrza proces :D
 
Član
Evo nije me bilo malo, usput malo i da se aktiviram ovde da ne bude nema ga vise :D juce bio slobodan pa je tako ljubimac dobio kupanje i par fotki i da ima jedna velika promjena i ulaganje uzeo sam mp3- usb za upaljac hahahah jer necu da vadim kasetas njegov jer je originalni... I evo....

image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
 
Top