audi a6 1999 2.5 tdi nece da upali

audi a6 1999 2.5 tdi nece da upali

Član
znaci auto je upalio iso normlano sve je u redu bilo i ugasio se u voznji i nece da upali vise vergla normlano i sve ali ne pali sta bi tu moglo biti turbina nova pumpa bos nova auto je radio perfekt niti je trosio ulja niti je dimio ujutro je palio ok sve u redu ako je neko imo slican problem ili ako neko zna sta bi moglo biti neka napise hvala
 
Član
pregledaj osigurace daa mu nije neki glavni crko, mada nema logike al et nije tesko provjerit s tim motorom je sve moguce
 
Legend
2.5 se ugasio ? :/
To prvi put cujem, od svih boljki koje ime, osim pucanje bregaste naravno, 2.5 je napravljen da radi bukvalno dok se ne saspe motor.. vjeruj mi..
Ja sam imao sljedece probleme kad mi nije htio upalit

Filter goriva
Senzor pozicije bregaste
Klackalice ispod bregastih (ima valjda neki senzor, kada spadnu auto nece da upali)
Pumpa u rezervoaru (nisam imao problem sa njom ali znam da je majstor i nju gledao kad auto nije htio upalit)

Ako se auto ugasio, velika vjerovatnoca je da je bosch pumpa problem, eventualno neki veci mehanicki kvar u motoru..
 
Član
dijagnostika? alarm? bar ova da kazem novija auta kad imaju slican problem kopcaju se prvo na dijagnostiku.
 
Član
ljudi crkla elektronika na pumpi danas slinuta narucena druga reparirana 200 eura kosta 12 mjeseci garancije :banghead: al jbg bitno danije nesto vece u pitanju
 
Član
i dan dan je popravka odnosno remont kompletne bosch pumpe 550€ u Sabcu kod Ilije, s tim kad crkne elektronika on ne mijenja samo elektroniku nego komplet je remontuje i kosta 550€ i godina garancije. To je poznat problem pumpe VP44.
 
Top