ALU FELGE ZA PASSATA

ALU FELGE ZA PASSATA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hajmo decki ajmo curice. Ovako, trebam kupovati alu felgice, al nema sanse da mogu skontati koje bi uzeo, pa bih sad svaki savjet dobro dosao, znaci model felge koje vi mislite da bi najbolje mom passatu stajala uz ovu moju boju... Poz i hvala.
Nista preveliku, 16" ili 17" max...
Slike auta su dole...

[attachment=9430]
[attachment=9431]
 

IGY

Član
17 215 40 dimenzija guma

model, pa sta da ti kazem ja bolujem za tomasonkama
to ti toplo preporucujem, mada S8 bi isto tako lijepo legle
 
Član
S8, TN1 ( jes da su isfurane al ono :D ) ili eventualno MAK Vertigo sto vece to bolje...btw. passatina iam veliek rupe, i 17 mu je osrednje hehe :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
S8, TN1 ( jes da su isfurane al ono :D ) ili eventualno MAK Vertigo sto vece to bolje...btw. passatina iam veliek rupe, i 17 mu je osrednje hehe :D

Ma nisu mi neke. Sta mislite od MICHELANGELU 10 ili SPORTISIMO GT??
 
Član
moj stari ima passata ko tvog 3bg nisat ispod 17 a meni licno uyeo bih model od skode superB neznam kako se zovu ali fkt. su opasne a nakve same od sebe izgledaju veliek one su petokrake >D ma nadi na google.com
 
Super Moderator
Evo kako izgleda passat na 19''


mislim da su 225/35 (neznam tacno slagat cu)
ovo je TDI 4 motion, al 19'' je vec previse ja ti predlazem 17'' :D
 
Član
ma uzmi jarane.... 18 ili 19 obavzeno i dobro bi mu sjele s8 replika.... ili oz 35th anniversary
 
Član
allroad je napisao(la):
Evo kako izgleda passat na 19''


mislim da su 225/35 (neznam tacno slagat cu)
ovo je TDI 4 motion, al 19'' je vec previse ja ti predlazem 17'' :D

extra su mu sjele s8 a samo da je spusten jos malo nego vako ruzno >D
 
Član
Gume 215/45 R17 ili 225/45 R17 nista drugo nemoj ni pomisljati.

A felge sigurno jesu bolje Michelangelo ili Superturismo GT, jer ih nema puno i sigurno su kvalitetnije od Replica. Ali opet sve zavisi koliko love kontas potrositi, jer ti je velika razlika izmedju OZ i drugih proizvodjaca a kamoli Replice.
 
Super Moderator
Chuza je napisao(la):
Pa brate mili vidi mu zadnjih felgi,sve se savilo od tezine,pod hitno spustanje

ma nije se nista savilo samo se cini, takva slika herava, i meni je bilo cudno kad sam je prebacio na racunar inace uzivo je extra samo sto je visok na ovim gumama :D
 
Član
Hvala drugovi, trenutno sto me zanima je OZ 35th Anniversary 17"... I to onaj model diamond cut, iako neznam da li postoji jos modela :) Poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top