AC Kapetanović Tuzla - jako negativno iskustvo

AC Kapetanović Tuzla - jako negativno iskustvo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav,

Znaci radi se o auto servisu Kapetanovic, na lokaciji Trnovac 47 u Tuzli. Prije tri godine sam kupovao par stvari od vlasnika Emir Kapetanovic i sve je bilo super.

I tako, prije par mjeseci sam prodavao nekakve dijelove i on se javio, da mu treba, jel mogu poslat pa ce on uplatit. Kako sam bio usputno isao u postu, poslao sam i njegov paket, platio postarinu iako on meni jos nije uplatio. Ali racunam, znam covjeka, ni na pameti neka prevara. Nismo djeca,

120KM sam poslao robu i postarinu koju sam odmah rekao da bude gratis samo da lakse plati.

I naravno, nikako docekat uplatu(proslo je skoro 2 mjeseca zivkanja). Svaki put kad nazovem, te nije kuci, te je u austriji, uplatit ce zena, te vam te tam.

I ajd, nazovem i predlozim da se iskompenziramo. Dodjem, sve super, odradio je 80KM a 40KM nije. Kaze kasnije cemo. Reko OK. Ja preposten, opet idem na povjerenje.

Docim, dok se na autu slagale opruge, otisli mi lezaji amortizera koje je on platio i ostavim mu radio pod dug. Tako je ostao duzan meni 170KM + 40KM

Znaci sveukupni dug je 210 KM. Meni to nisu neke pare ali mi puno znace jer ih nisam nasao na cesti. No isto tako, ne mogu vjeropvat da je takav. Da je spreman za te pare gubit obraz i slicno.

Ja sam ga danas zvao 5 puta, i svaku put kaze da ce danas doc i da nece zajebat. Naravno kad je doslo vrijeme da dodje, ne javlja se vise.

I to, ne racunam gorivo 30KM i telefona jos toliko na silne pozive, poruke itd itd.

Vise se stvarno ni kom ne moze vjerovati. Da napomenem, inace ne saljem ni na majke mi ali nisam mislio da ce me Emir Kapetanovic izvozat i pravit budalom.

Ja sam mu takodjer rekao da cu otvoriti temu na forumu, na sta uopce nije reagirao.

Sto me uopce ne dira. Ovo sam objavio, cisto da se zna kakav je. Nista vise
 
Član
Vidim da je tema jos uvijek tu.

Ovo je rijeseno. Emir me zvao nedavno i pitao koliko je on to duzan. Dogovorili smo se i napravio mi je servis (ulja, filtera)GRATIS i ne mogu vise rec nijednu losu rijec o njemu.

Pogrijesio je ali je to jako posteno ispravio.

Nema potrebe zaista da se ova tema provlaci po forumu. Ako netko drugi ima problema neka mu se javi i rijesit ce se.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top